Boyanabilir Duvar Kağıdı

Boyanabilir Duvar Kağıtlarımız,ürün özelliği ve yapısı gereği uygulandığı zeminlerde renklendirmenin yanında özel yapısı, kabartması,dokusu ile farklılık yaratır.

Boyanabilir Duvar Kağıdı

Boyanabilir Duvar Kağıdı 1920 1080 Ankawall

Boyanabilir duvar kağıtlarımızın hepsi non-woven kağıtları kullanılarak üretilmiştir. Ürün özelliği ve yapısı gereği uygulandığı zeminlerde renklendirmenin yanında özel yapısı, kabartması,ile farklı görünümler ve hareketlilik katmaktadır. Türkiye de kullanım oranının büyük bir kısmı tavan ağırlıklı olduğundan dolayı tavan kağıdı olarak da adlandırılabilir. Boyanabilir duvar kağıtlarının üzerinde bulunan PVC’nin (polivinil klorür) 6 defaya kadar boyanma özelliği mevcuttur. Üst üste boyamalarda açıktan koyuya doğru boyamanızı öneririz. Boyanabilir duvar kağıtlarını uyguladıktan sonra en az 5 yıl gönül rahatlığıyla orijinal renginde kullanabilirsiniz. Boyanabilir duvar kağıtlarında ölçü 26,5 m²’dir.

Boyanabilir duvar kağıdı öncelikle duvara uygulanacağı yer kadar 5-10 cm artı pay bırakılarak kesilir. Kağıt ebadında duvar çizilir. Tekstil taban kağıt olduğu için kağıt değil duvar tutkallanır. Duvara tutkal iyice yedirildikten sonra kağıt düzgün bir şekilde yapıştırılır. Yanına yapıştırılacak diğer parçanın eğer ek yerleri mevcut ise ek yerleri de birbirini  tamamlayacak şekilde birleştirilip fiber spatula ile duvar üzerinde düzeltilir. Yapıştırma işlemi bittikten sonra 1 gün kurumaya bırakılır. Kurutma işlemi bittikten sonra istenilirse özel duvar kağıdı boyaları ile boya yapılabilir.

Boyanabilir özelliğine sahip Picasso Katalogumuz, yaşam alanlarınıza kalite ve farkındalık katmak için özel tasarlanmıştır.